Beşiktaş’ta olağanüstü seçimli genel kurul başladı! Hasan Arat ve Serdal Adalı karşı karşıya…Beşiktaş

0

Beşiktaş’ta düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul’da oy verme işlemi başladı. Akatlar Spor Kompleksi’nde düzenlenen seçimli genel kurulda cumhurbaşkanı adayları Serdal Adalı ve Hasan Arat’ın konuşmalarının ardından siyah beyazlı milletvekilleri oy kullanmaya başladı.

21 bin 219 milletvekilinin oy kullanma hakkına sahip olduğu kongrede cumhurbaşkanı adayı Hasan Arat turuncu oy, Serdal Adalı ise beyaz oy kullanacak. Seçilen aday Juventus kulübünün 35. başkanı olacak.

Kongrede kapılar saat 17.00’de kapanacak.

“BİR YERE GİDERSE O FUTBOLCUYLA GELİRİM”

Başkan adayı Serdal Adalı: “Hayali görüntülerle transfer yapılamaz. Büyük Beşiktaş’ın böyle şeylere ihtiyacı yok. Ben asla böyle bir şeye tenezzül etmem. Kimsenin ayağına basmam. Bir yere gidersem giderim.” o futbol topu “Benimle oyuncu. Aday olduğumu duyurduğumda bazı insanlar nedense çok üzüldüler. “O andan itibaren sosyal medyada bana saldırmaya başladılar. Gerginlik yaratmamak için herhangi bir yanıt vermedim. Bu tür yanıtların genel kurulda da yeri olduğunun bilincindeyim.”

“JÜBİLEMİ BEŞİKTAŞ’TA YAPACAĞIM”

Ekran_1

Serdal Adalı: ‘Beşiktaşlıları Beşiktaş’ı yönetecek’ deniyor. Toplumu bölmekten başka bir işe yaramayan bu tartışmaları artık unutalım. Ben Beşiktaşlıyım, yıldönümümü Beşiktaş’ta kutlayacağım. Bugün Beşiktaşımız için bir dönüm noktasıdır. Sorunları, acıları ve çözümlerini çok iyi biliyoruz. “Stadın kapasitesini artıracağız, misafirler için tribünler düzenleyeceğiz ve bilet fiyatlarını düşüreceğiz.”

“BANA 20 YILDIR NEREDE OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

558

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat: “Beşiktaş taraftarı beklemez. Bana sadece 20 yıldır nerede olduğunu sordu. Makaleyi hazırlayanın iyi hazırlamadığını düşünüyorum. Gömleğim müzede. Kimi alkışladıysan ona sahip çıkıyorsun” kurtuluşta. Dün neredeydin?”

“BUGÜN BEŞİKTAŞ’IN ZİHNİYETİNİ İSTEĞİNİZLE DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ”

70831-hasan-arat-yönetim kurulunu-sundu-65677e1a1a887

Hasan Arat: “Bugün iradenizle Beşiktaş zihniyetini değiştirebilirsiniz. İradenizle bir dönemi kapatabilirsiniz. Bugün özlediğiniz Beşiktaş’ı iradenizle geri getirebilirsiniz. Beşiktaş’ın kimseye borcu yok. Herkesin Beşiktaş’a borcu var.”

Divan başkanlığına aday listesi şu isimlerden oluştu:

Serdal Adalı:

Metin Keçeli, Hakan Daltaban, Uğur Fora, Orhan Özalp, Ufuk Akçiğit, Çağatay Abraş, Kaan Kasacı, Aykan Aydın, Atilla Bingöl, Melih Aydoğdu, Hazal Kalkavan Karahan, Mustafa Mollaoğlu, Mahir Kaplan.

Hasan Arat:

Hüseyin Yücel, Cüneyt Sezgin, Onur Göçmez, Yalçın Ayaydın, Mete Vardar, M. Kaan Şakul, Altın Mimir, Feyyaz Uçar, Işıl Zeybek, Ekrem Keçoğlu, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Bünyamin Burak Aslan.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Icardi yıkılıyor!Icardi yıkılıyor!
Polis memuruyla olan diyalogu gündem oldu!Polis memuruyla olan diyalogu gündem oldu!
Galatasaray, UEFA ile yakın temaslara başladıGalatasaray, UEFA ile yakın temaslara başladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu