Dilan Polat ve Engin Polat davasında yeni gelişme! Sevim Alan mahkeme kararını duyurdu

0

Sosyal medya paylaşımları ve lüks yaşamlarıyla her zaman gündemde olan Dilan Polat ve Engin Polat çifti, kara para aklamak ve vergi kaçırmakla suçlanırken, Polat ailesi ise “evrakta tahrifat”, “kamu davası açmak” suçlamasıyla suçlanıyordu. suç işlemeyi amaçlayan örgüt”, “suçtan elde edilen varlıkların değerinin aklanması” ve “vergi işlemleri”dir. İstanbul Anadolu Cumhuriyeti Başsavcılığı “yasanın uygulanmaması” iddiasıyla soruşturma başlattı.

Soruşturma sonucunda aralarında Dilan ve Engin Polat’ın da bulunduğu 16 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu duruşmada Polat ailesinin yakınları da mercek altına alındı.

Tutuklu çifte yönelik çok sayıda iddia ortaya çıkmaya devam ederken, evlerinin bahçeleri ve arazilerinin kazılmasından Dilan Polat’ın annesinin mezarının açılmasına kadar pek çok şaşırtıcı olay yaşandı.

Dilan Polat 6

AVUKATIN SÖZLERİ GÜNDEMİ OLDU

Bu dönemde çiftin avukatları da birkaç kez değişti. Ahmet Gün itirafçı olurken, Hüseyin Kaya da Polat çiftinin yeni avukatı oldu. Geçtiğimiz günlerde Polat ailesinin avukatı yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti.

Avukat Dilan Polat

Hüseyin Kaya konuşmasında şunları söyledi: “Yeni savcının iddianameyi bir haftada hazırlaması, iki günde de müvekkilleri görevden alması lazım.”

SEVİM ALAN GÖREVİNİ PAYLAŞTI

Dilan Polat-Engin Polat davasında beklenen karar çıktı. Kararı Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Sevim Alan açıkladı. Dosyada herhangi bir tahliye yok dedi.

en sevdiğim paylaşım

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İddialı pozlarını ardı ardına paylaştı!  Beğeniler yağdı  İddialı pozlarını ardı ardına paylaştı! Beğeniler yağdı
Paris pozlarında büyük sorun vardı!  Yorumlar yağdı  Paris pozlarında büyük sorun vardı! Yorumlar yağdı
Oyunculuğu hiç beğenilmedi!  Oyunculuğu hiç beğenilmedi! “Hande Erçel’den daha kötü”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş