Kırmızı bültenin kaldırılmasını isteyen Ersan Şen’e Özgür Özel ateş püskürdü: Sana da yazıklar olsun

0

Son haber: Pınarbaşı'nın bazı il, ilçe ve illerinde yakın zamanda yenilenen seçim sonuçları sansasyon yarattı. Alparslan Türkeş'in memleketi Pınarbaşı'nı CHP kazandı. Devlet Bahçeli bugün seçim sonuçlarıyla ilgili konuşurken Özgür Özel'i sert sözlerle hedef aldı. Özel'in Bahçeli'ye yanıtı uzun sürmedi. Özgür Özel'in konuşmasına, depremde çöken apartman davasında firari sanıkların avukatı Ersan Şen'in kırmızı tabelanın kaldırılması talebine verdiği tepki damga vurdu.

PARTİDEN İYİ AYRILDI! CHP'YE ÜYE OLUN

İYİ Parti'den 31 Mayıs'ta istifa eden Antalya Milletvekili Aykut Kaya, grup toplantısının başında CHP'ye katıldı. Özgür Özel, Kaya'nın rozetini taktı.

“HÜKÜMET DIŞINDA KİMSEYE KARŞI DEĞİLİM”

Özgür Özel'in grup toplantısındaki konuşmasından en önemli mesajlar şöyle:

  • CHP ile kavga etmeye çalışanlara şunu söyleyeyim; çünkü bugün benimle son çayını içen bir Kemalist, cumhuriyetçi partimize katılıp baba evine dönüyor; Ben iktidardan, yönetme sorumluluğu taşıyanlardan başka kimseye karşı değilim ve siz istiyorsunuz diye sizinle kavga etmeyeceğim.

“SEÇİMLERDEN SONRA DA YÖNÜMÜZ HÜKÜMETİ DEĞİŞTİRMEKTİR”

  • Grubun başkan yardımcısı dışarı çıktı ve ileri geri konuşuyordu. Seçim öncesinde ileri geri konuştu, büyükşehir belediyesine aday oldu ve memleketindeki bir şef kadar oy aldı. Edep sınırlarını aşarsa ona harcayacak nefesimiz kalmaz. Seçimlerden sonra bizim yönümüz, tüm gücümüz hükümeti eleştirmek ve Türkiye'deki bu hükümeti değiştirmek, onlara haber vermek.

Ekran görüntüsü 2024-06-04 134716

“TÜRKEŞ ÜLKESİNDE MHP DESTEKÇİLERİNE SAYGI GÖSTERMEMELİYİZ”

  • Pınarbaşı elbette MHP açısından çok önemli bir yer. Alparslan Türkeş'in memleketini CHP kazandı diye MHP'lilere saygısızlık yapamayız.

HAKKARİ'DEKİ KAYYIN KARARINA TEPKİ

  • Teröre destek veren herkes yargılanmalı, suçluluğu kanıtlanmalı ve sonra kovulmalıdır. Ama sadece söyleyerek yönetici atamak demokrasiye yakışmaz. Hakkari'de kayyum atanmasına, Mardin'de kayyum atanmak istenene de CHP'li bir belediyeye kayyum atanmasına nasıl tepki gösteriyorsak tepkimiz de odur.

BAHÇELİ'NİN BUGÜN SÖZLERİNE CEVAP

  • Sayın Bahçeli'nin bugün kullandığı tüm ifadeleri metinde yazanların hatası olarak görüyorum. Eyalet yönetimine teşekkürler!

Ekran görüntüsü 2024-06-04 140614

“DÜN GECE DEVLETİ TEDAVİ ETTİLER”

Bu bir hukuk kuralıdır ve anayasaya saygı göstereceğiz. Anayasaya aykırı kanun veya kanun hükmünde kararname varsa sorumluluk CHP'ye aittir. Bu rejim 16 Nisan’daki referandumla başladı. Yetki Kanunu ilk seçimde kabul edildi. 60 gün içerisinde inceledik ve tuğla gibi uyguladık. Anayasa Mahkemesi, tarafımızca bildirilen ihlalleri 6 yıl boyunca 60 günde inceledi.

Ekran görüntüsü 2024-06-04 140614

Anayasa Mahkemesi'nin kararıyla, Cumhurbaşkanlığı kararıyla belediye kurulması, HSK'ya Adalet Bakanı atanması, gayrimenkullerin TRT'ye devri, özel şirket kurulması ve Merkez Başkanı atanması iptal edildi. Banka. Hazır bulunma hakkı, ek gösterge, Yargıtay yapısı, Gençlik ve Spor Bakanlığı'na ait mülklerin devri, TRT'ye arazi tahsisi, BTK'nın yapısı, Bakan danışmanlarının atanması, tüm Kurallar oluşturuyor HSK'nın yapılanmasının temelini oluşturan pek çok ekonomik kurum, RTÜK şirket kurana kadar Sosyal Konsey, RTÜK genel müdür maaşı dahil devlette yaptığı her şeyi iptal etti. 1 yıl süre verdi.

Dün geceden beri Türkiye Cumhuriyeti'nin sütunları kırıldı, temelleri kumdan yapıldı, devleti felç ettiler. Sebebi ise AK Parti ve MHP'nin anayasayı tanımamasıdır. Sayın Erdoğan, yaptığınız her şey Anayasa Mahkemesi tarafından iptal edildi.

Eğer 1 yıl içinde Meclis'ten yasalaşmazsa devlet sütunsuz, kirişsiz kalacak. Anayasa istemek için öncelikle mevcut Anayasaya saygı duymanız gerekir.

AVUKAT ERSAN ŞEN'E TEPKİ

  • Ezgi Apartmanı sorumlularının avukatı anneleri azarlıyor: 'Kırmızı tabelanın ülkeye maliyeti ne kadar biliyor musunuz?' Diyor. Sana da yazıklar olsun kardeşim, sana da yazıklar olsun!

Eş

ERSAN ŞEN NE DEMİŞTİ?

Deprem felaketinde çöken ve 51 kişinin ölümüne neden olan Gaziantep'teki Furkan apartmanının karıştığı davada firari sanıkların avukatı Ersan Şen, tutuklanmama garantisi ve kırmızı bültenin kaldırılmasını istedi. Yoğun tepki alan Şen'e vatandaşlardan biri, “Paraya ihtiyacın var mı?” diye sordu. dedi.

asdsdas

Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
5 Aylık Hamile Karısını Boğarak Öldürdü, Lanet Uyuşturucu: Eşim Her Gün Rüyalarıma Giriyordu, Bir Oğlum Oluyordu5 Aylık Hamile Karısını Boğarak Öldürdü, Lanet Uyuşturucu: Eşim Her Gün Rüyalarıma Giriyordu, Bir Oğlum Oluyordu
Konteynerde kadın cesedi bulundu!  Gizlilik perdesi kalktıKonteynerde kadın cesedi bulundu! Gizlilik perdesi kalktı
Bu acıya yürek dayanamaz!  Balayında gittiği otelde hayatını kaybetti.Bu acıya yürek dayanamaz! Balayında gittiği otelde hayatını kaybetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş