1 yaşındaki bebek kafası geniş olduğu için hastaneye getirildi: İnanılmaz gerçek ortaya çıktı! İkizi beyninin içindeymiş…

0

Amerikan Nöroloji Akademisi’nin “Nöroloji” tıp dergisinde yayınlanan bir makalede, 1 yaşındaki bir erkek çocuğunun beyninden doğmamış bir ikiz çıkarıldı. Tıp literatüründe sadece 18 kez haberleşen kazanın detayları şoke etti…

KARDEŞİNİN BEYNİNDE SIKIŞTI

Vaka raporuna göre, çocuğun kafatasını çeşitli görüntüleme yöntemleriyle inceleyen araştırmacılar, beyninde baskı oluştuğunu ve sıvı birikimi oluştuğunu tespit etti.

www

Daha sonra yapılan testler, bebeğin aslında anne karnındayken bir ikiz kardeşinin olduğunu, ancak ikinci bebeğin yeterince gelişmediğini ve erkek kardeşinin kafatasına sıkışıp kaldığını ortaya çıkardı.

Doktorlar, fetüsün üst uzuvlarının, kemiklerinin ve hatta tırnaklarının gelişmekte olduğunu, muhtemelen rahimdeki kardeşinin içindeyken aylarca büyümeye devam ettiğini bildirdi.

qq

ŞİMDİYE KADAR GÖRÜLEN 18 VAKADAN BİRİ

Yaklaşık 10 santimetre uzunluğundaki fetus ameliyatla çıkarıldı. Vaka bugüne kadar tıp literatüründe bildirilen 18 vakadan biri olarak kayıtlara geçti.

tt

Yine Çin’de 2015 yılında doğmamış ikizinin fetüsü, bir erkek çocuğun testislerinde bulunmuştu. 20 günlük bebek, doğumun ardından testislerinin şişmeye başlaması üzerine hastaneye kaldırıldı.

(Gazete duvarı)

ChefGPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstiklal Marşı'nın canlı söylenmesi gündemdeİstiklal Marşı’nın canlı söylenmesi gündemde
"3. biz bir partiyiz" Yüzde 30'luk artışın dikkat çektiğini söyledi: AK Parti'den oy alıyoruz!“Biz üçüncü partiyiz” dedi ve yüzde 30’luk artış dikkat çekti: AK Parti’den oy alıyoruz!
İmamoğlu, “ikinci Erdoğan” benzetmesine karşı çıktı.İmamoğlu, “ikinci Erdoğan” benzetmesine karşı çıktı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu