LGBTİ+ film ve dizi derlemesi RTÜK Başkanı Şahin’in tepkisini çekti: Gözümüz üzerlerinde

0

Medyascope tarafından “Tatilde İzleyebileceğiniz LGBTİ+ Film Dizilerinden 6 Öneri” başlıklı koleksiyon paylaşıldı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ise daha sonra sosyal medyadan tepki gösterdi.

“MÜCADELEMİZ KESİNTİSİZ DEVAM EDECEK”

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, paylaşımında şunları söyledi: “Batı destekli bazı medya kuruluşlarının, aile kurumumuzu yok etmeye, gençliğimizi kişiliksizleştirmeye yönelik sistematik bir şekilde yürüttüğü sapkın kampanyaları görmemezlikten gelemeyiz.”

“İzleme uzmanlarımız tatillerde de çalışıyor. Biz onları gözetliyoruz. İnançlarımıza, kültürümüze, örf ve adetlerimize aykırı üretimlerle ve bunları pazarlayan işbirlikçilerle mücadelemiz kesintisiz devam edecek.”Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
En çok satan Greenote dik elektrikli süpürge günün en çok satan ürünü oldu!En çok satan Greenote dik elektrikli süpürge günün en çok satan ürünü oldu!
Yer: Eskisehir!  Kartal yılanın kurbanı olduYer: Eskisehir! Kartal yılanın kurbanı oldu
Korkunç ateş!  Boğaz'da trafik durdurulduKorkunç ateş! Boğaz'da trafik durduruldu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu