Canlı yayında çifte ihanet krizi! Şaşırtan iddialar sonrası Esra Erol’da stüdyo bir anda buz kesti: “Hakkım haram zıkkım olsun”

0

Sunuculuğunu Esra Erol'un yaptığı Esra Erol'u konu alan program haftanın her günü büyük bir merak ve coşkuyla izleniyor.

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol, ele aldığı konular ve yayın yaptığı konuklarla sosyal medyada sıklıkla gündem oluyor.

Geçtiğimiz günlerde Eyüp Bey stüdyoya gelerek “Eşim Şükriye'nin evli olan akrabasıyla yasadışı ilişkisi var” dedi.

Şükriye Hanım, 22 Haziran 2022'de eşi Eyüp Bey'e boşanma davası açtı. Kuzeni Hakan Bey ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Ancak çift ayrılınca Şükriye Hanım kocası Eyüp Bey'le barıştı. Kuzeni Hakan'la yeniden barışan Şükriye Hanım'ın, Hakan Bey'in yanına kaçtığı bildirildi.

stüdyo9999999

“SEN KİMSİN GELİNLİK GİYECEĞİZ”

Evli akrabasından kaçtığı iddia edilen Şükriye Hanım stüdyoya geldi. Taraflar canlı yayında karşı karşıya gelirken, sürpriz iddialar ortaya atıldı.

Şükriye Hanım'ın eşi Eyüp Bey'in, Hakan'ın eşi İpek Hanım ile ilişkisi olduğu iddia edildi.

ESRA1111

“BÜTÜN HAKLARIM SİZİN İÇİN OLSUN”

Konuyla ilgili konuşan koca Eyüp Bey, eşi Şükriye Hanım'a şunları söyledi: “Sen kimsin ki gelinlik giyiyorsun? Üç çocuğundan utanmıyor musun? Ben onların namusunu lekeledim. Onlar namusunu lekeledi. Onun namusunu lekeledi.” Hakan, eşim Esra Hanım'a evlilik ayarlayacak, onlar kendi ahlaksızlıklarını saklamak istiyorlar. Benim borçlarımı ödeyemeyeceksin.

Şükriye Hanım, eşinin sözlerine ilişkin açıklamasında şunları söyledi: “Bugün gel dersem kocam Eyüp benimle barışır. Eyüp ölen oğlunu boğmak istediysem kimseden kaçmadım. , Ben buraya gelmezdim kocamla inadına evlendim. Kocam beni ve ailemi tehdit ediyor.” “İpek'le ilgili çok önemli bilgileri paylaşacağım” dedi.

Hakan Bey, “İhanet yok. Esra Hanım, eşim İpek ile anlaşamadık ve ayrıldık. Eşim o dönemde başka biriyle tanıştı. Eşim neden o dönemde boşanmadı?” Boşanmamız gerektiğini mi söyledim?”

Hakan Bey'in eşi İpek Hanım, açıklamasında şunları söyledi:

“Buraya Hakan'dan boşanmaya geldim. Evimi düzene koymak, ev kurup eşimin yanına gitmek için gelmedim. Bunlarla uğraşmak istemiyorum.”

ŞÜKRİYESON

Eyüp Bey ise İpek'le aşk iddialarına “İpek benim annemdir. O benim kız kardeşimdir” diyerek yanıt verdi. Tartışmaların ardından çalışma kafa karıştırıcı hale geldi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türkiye'yi terk etti!  Kira'nın şu sözleri sosyal medyaya damga vurdu: "Hayatımda ilk kez..."Türkiye'yi terk etti! Kira'nın şu sözleri sosyal medyaya damga vurdu: “Hayatımda ilk defa…”
Stiliyle adından söz ettirdi!  Stiliyle adından söz ettirdi! “Kısa görünüyordu”
Kaza dolandırıcılığı itirafı! Kaza dolandırıcılığı itirafı! “Bundan çok utanıyorum”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş